Aktualności

Otwarcie nowego budynku biurowego Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu

20 marca 2024 r. Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu wraz z Przewodniczącym Rady Nadzorczej uroczyście otworzyli budynek biurowy na ul. Przemysłowej 3. Wydarzenie odbyło się w oficjalnej atmosferze. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta Łowicza na czele z Burmistrzem Krzysztofem Janem Kalińskim, przedstawiciele władz powiatu łowickiego na czele ze  Starostą Marcinem Kosiorkiem oraz Członkowie Rady Nadzorczej OSM Łowicz.

Prezes Zarządu Iwona Grzybowska powitała zgromadzonych Gości i wraz z Wiceprezesem Łukaszem Siewierskim i Przewodniczącym Rady Nadzorczej Tomaszem Chądzyńskim uroczyście przecięli wstęgę, następnie Ksiądz Parafii Katedralnej w Łowiczu poświęcił budynek i pobłogosławił Pracowników i Spółdzielnię. Następnie goście przeszli do wnętrza budynku i tym samym powitali działy mające przyjemność urzędowania w biurowcu. Przy wejściu głównym Klientów i Gości witały dwie Łowiczanki – „żywy” logotyp marki Łowicz. Na Sali konferencyjnej odbyła się oficjalna cześć spotkania, zaprezentowano  to w jaki sposób przez ostatnie lata rozwijała się spółdzielnia, nie zabrakło także okolicznościowego torta.

Spotkanie połączone zostało ze zwiedzaniem zakładu produkcyjnego w Łowiczu, który w ostatnich dwóch latach został zmodernizowany i rozbudowany m.in. o nową maszynę do pakowania produktów UHT, stację myjąco-dezynfekującą CIP oraz nową masłownię.