Aktualności

Najlepszy Produkt 2022

Chcielibyśmy podziękować za nagrody otrzymane w plebiscycie Najlepszy produkt 2022 roku. Plebiscyt ten jest dla nas niezwykle ważny, ponieważ wyboru dokonują Ci, na których zdaniu zależy nam najbardziej, czyli konsumenci.

Srebrny medal dla Maślanki truskawkowej w kategorii Przetwory Mleczne jest uznaniem nie tylko dla produktu wysokiej jakości, ale jest to także pochwała za nowy format opakowania – poręcznej i kompaktowej butelki 500 g. Format ten został wdrożony w 2021 roku i w niespełna pół roku dostrzeżony i doceniony zajmując zaszczytne miejsce na podium. Mamy pewność, że jest to owoc wspólnej pracy i dobrze dobranych narzędzi komunikacji strategii firmy i marki OSM Łowicz.

Mascarpone czekoladowe 250 g i drugie miejsce na podium w kategorii Innowacja Spożywcza jest dla nas potwierdzeniem, że nowości wdrażane przez łowicką spółdzielnię są słusznym i właściwą odpowiedzią na oczekiwania konsumentów. Wypełniamy lukę produktową innowacyjnymi rozwiązaniami. Przypomnijmy, że smakowe Mascarpone zostało wdrożone w 2021 roku i dostępne jest na rynku niespełna 8 miesięcy. Oprócz wspomnianego waloru smakowego dostępne są również Mascarpone malinowe, karmelowe oraz waniliowe z białą czekoladą.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym za światowy poziom konkurencji. Dziękujemy.

👉 Poznaj wyniki plebiscytu Najlepszy Produkt 2022 https://najlepszyprodukt.com.pl/wyniki-2022/