Aktualności

"Mascarpone od OSM Łowicz zawładnęło Instagramem"

Mascarpone od OSM Łowicz zawładnęło Instagramem” – tak fantastyczny odzew wywołała kampania promująca Mascarpone smakowe OSM Łowicz.

Celem kampanii była promocja nowego, innowacyjnego produktu, który pojawił się w ofercie OSM Łowicz oraz zaprezentowanie szerokich możliwości wykorzystania produktu do deserów i dań. Mascarpone oprócz tradycyjnego, dostępne jest w czterech oryginalnych smakach: waniliowy z laską wanilii, malinowy, karmelowy, czekoladowy.

Na potrzeby kampanii i promocji opracowana została dedykowana strona www „Łowicz smakuje” https://mleczarnia.lowicz.pl/lowiczsmakuje/ na której znani kucharze Bracia Budnik przygotowali fantastyczne przepisy, których główny składnik stanowi Mascarpone smakowe. Przepisy opracowane specjalnie dla nas, sprawdzone, przetestowane, także zachęcamy do ich samodzielnego przygotowania w domu.

Nasze produkty zostały docenione przez Influencerów, którzy mieli słodką przyjemność pracować z Mascarpone.  Przesmaczne pomysły na dania i zdjęcia już gotowych potraw wywoływały ogromny apetyt! Nie brakowało pomysłów na słodkie dania, do pieczenia, bez pieczenia, pełen wachlarz kombinacji z naszym produktem!

Zobaczcie sami!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @slodziakolandia

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewelina 🍳🥨 (@foodszaki)

Nie zabrakło szerokich działań online, pozycjonowania w aplikacji zakupowej Blix, a wisienką na torcie było video emitowane na kanale YouTube.

Kto jeszcze nie miał okazji spróbować naszego produktu zapraszamy do sklepów firmowych OSM Łowicz Łowiczanka oraz Selgros, gdzie produkt dostępny jest na półce od ręki 🤩

Smacznego!