Aktualności

Medale w konkursie Good Cheese 2022 rozdane 👏👏👏

20 września 2021 r. podczas uroczystej Gali Polskiego Kongresu Serowarskiego w Łochowie rozdano nagrody renomowanego konkursu kulinarnego “GOOD CHEESE” oraz “Smakuje dzieciom”. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu odebrała trzy medale, a mianowicie złoto dla Mascarpone czekoladowego w kategorii Serek na deserek, łowickiej nowości, która spotkała się z fantastycznym przyjęciem wśród konsumentów, srebro dla sera Mozzarella w kategorii Ser na ciepło oraz srebro dla Jogurtu z błonnikiem marchew z pomarańczą w kategorii Mleczne śniadanie, tegoroczna, innowacyjna łowicka nowość na półce jogurtów pitnych.

Niespodzianką wieczoru dla OSM Łowicz była nagroda „Ambasador Polskiego Sera„, którą osobiście odebrała Prezes Zarządu Iwona Grzybowska. Wyróżnienie to otrzymaliśmy „za serowe rynkowe innowacje, w tym smakowy serek mascarpone, nieustępujące w niczym najlepszym światowym produktom tej kategorii”. Dziękujemy!

Wszystkie wyróżnienia przyznawane są przez profesjonalistów – Kucharzy i Szefów kuchni, a ocena odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni w Warszawie. Po degustacji ponad 100 różnych rodzajów produktów mleczarskich wyłaniani są zwycięzcy. Kryteria wyboru to przede wszystkim smak, konsystencja, zapach.

Ośmielimy się nieskromnie przyznać, że nagrody potwierdzą niezmienną jakość naszych produktów oraz umacnia pozycję brandu OSM Łowicz na rynku.

Bardzo dziękujemy za uznanie!