Aktualności

Dożynki Prezydenckie 2022

11 września na dziedzińcu Belwederu w Warszawie odbyły się Dożynki Prezydenckie z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy.

Dożynki Prezydenckie to wydarzenie wieńczące trud pracy włożony przez polskich rolników podczas ostatnich żniw. Święto swoim rodowodem sięga czasów średniowiecznych i jest formą podziękowania za tegoroczne zbiory oraz prośbą o pomyślność przyszłorocznych plonów.

Para Prezydencka zaszczyciła swoją obecnością stoisko OSM Łowicz i skosztowała łowickich specjałów – babeczek z nadzieniem z Mascarpone waniliowym z białą czekoladą, Kefiru łowickiego gęstego, który jest ulubionym produktem Prezydenta z naszej oferty oraz Maślanek. Ciepłymi słowami życzyli powodzenia i zdrowia wszystkim Pracownikom.

Firmę reprezentowała Maria Dąbrowska oraz Olga Tokarska, które miały przyjemność gościć na stoisku również  Waldemara Brosia Prezesa Zarządu KZSM, Jana Ardanowskiego Przewodniczącego Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich, a także Andrzeja Górczyńskiego Członka Zarządu Województwa Łódzkiego.