Aktualności

Oficjalne przekazanie floty samochodów hybrydowych marki Toyota Yaris

2 lipca 2024 r.  Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu Iwona Grzybowska oficjalnie odebrała z rąk reprezentacji Toyota Jaworski Auto Włocławek kluczyki do nowych samochodów marki Toyota Yaris Hybrid, które zasilą flotę samochodów OSM Łowicz. Zmianie przyświecało przede wszystkim obniżenie kosztów związanych z bieżącą eksploatacją floty oraz zapoczątkowaniem procesu obniżania śladu węglowego generowanego przez tabor samochodowy.

–  Samochody będą służyć regionalnym przedstawicielom handlowym OSM Łowicz w ich codziennej pracy. Głównym kryterium wyboru floty był przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz bezawaryjność z użytkowaniu. Mamy nadzieję, że hybrydowa Toyota Yaris będzie udogodnieniem najwyższej klasy. – komentuje Iwona Grzybowska.

Obecnie zamówiliśmy 7 sztuk w tej wersji hybrydowej oraz planujemy kolejne wymiany w najbliższym czasie. Na wybór tego modelu miało wpływ wiele czynników, ale główne z nich to wyniki spalania w pojeździe testowanym, który udostępniła Toyota Jaworski Auto Włocławek, które wpłynęły na wyliczenia ekonomiczne. Ponadto z opinii użytkowników otrzymaliśmy informacje, że pojazd Toyota Yaris jest bardzo zwrotny, zwinny oraz dynamiczny w codziennym ruchu miejskim. – dodaje Sebastian Wojenka Kierownik działu Transportu OSM Łowicz.

Dodatkowo w ramach współpracy z firmą Toyota Jaworski Auto Włocławek, nasza firma otrzymała voucher na użytkowanie Toyota RAV 4 z pełnym bakiem paliwa na 7 dni za najlepszy wynik spalania, o który pretendować mogą użytkownicy łowickiej floty samochodów marki Toyota.