Aktualności

Kolejny sklep firmowy w Kutnie OTWARTY

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że dzisiaj Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu otworzyła kolejny sklep firmowy w Kutnie, tuż przy swoim lokalnym Zakładzie Produkcyjnym, przy ul. Toruńskiej 22. Oficjalnie otwarcie rozpoczęło się o godz. 9:00. Prezes OSM Łowicz Iwona Grzybowska przecięła symboliczną wstęgę i zaprosiła zgromadzonych Gości do środka nowoczesnego sklepu. Prezes Zarządu towarzyszyli również: Wiceprezes Łukasz Siewierski, członkowie rady nadzorczej oraz rolnicy i oczekujący na otwarcie klienci. Nie zabrakło również Prezesa Zakładu Zorina Sp. z o.o. Tomasza Frąsiaka.

Przed wejściem do sklepu Gości witała Hostessa w pięknym, barwnym stroju łowickim, częstująca wszystkich słodkim poczęstunkiem. Na części mniej oficjalnej został pokrojony tort i wzniesiono toast za sukces nowej lokalizacji.

Oznakowanie i wnętrze sklepu zachowane zostało w koncepcji kolorów i motywów firmowych, czyli nie zabrakło charakterystycznego granatu oraz kolorowych pasków łowickich. Dla Klientów przygotowano bardzo ciekawe promocje cenowe oraz szeroką ofertę asortymentu łowickiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAKUPY 👍