Aktualności

Już w niedzielę 25.06 bawimy się w Łowiczu w trakcie Festiwalu KGW Polska od Kuchni ZAPRASZAMY! 🤩

Już w najbliższą niedzielę 25.06.2023 r. OSM Łowicz oraz  Festiwal KGW Polska Od Kuchni i Roztańczona Polska zapraszają na Największy Niedzielny Obiad! Od godziny 13:00 na Nowym Rynku w Łowiczu otworzy się dla Państwa strefa kulinarna i wystawowa naszej marki OSM Łowicz! 💙 Będzie możliwość skosztowania łowickich, tradycyjnych produktów oraz przysmaków z ich wykorzystaniem.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to szczególne wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowania zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu będącej Sponsorem całego wydarzenia. OSM Łowicz bierze udział w strefie kulinarnej Festiwalu, w której znani Kucharze Katarzyna Gubała oraz Jakub Steuermark, wykorzystując nasze łowickie produkty pokażą i zachęcą dzieci i rodziców do wspólnego gotowania kładąc nacisk na zdrowe posiłki. Dodatkowo przywitamy Odwiedzających stoiskiem, które wyróżni charakterystyczny granatowy kolor, a czas umili maskotka pluszowego Mleka oraz strefa degustacyjna.

Na Zwiedzających będzie czekać pyszne jedzenie, ogromna porcja wiedzy, świetna zabawa, niezapomniane przeżycia i ciekawe nagrody.

Oprócz tego dla wszystkich przygotowana będzie moc atrakcji: m.in. pokazy i warsztaty kulinarne, loterie z nagrodami oraz koncerty. O 20:00 rozpocznie się część koncertowa. Gwiazdą wieczoru będzie Maryla Rodowicz, zespół Milano oraz wiele znanych Gwiazd polskiej sceny!

Patronat telewizyjny nad wydarzeniem obejmie telewizja TVP1 i TVP3.

Spotkajmy się w Łowiczu 💙💪👍