10 lipca zapraszamy na Łódzki Festiwal Mleka 🤩🤩🤩

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu serdecznie zaprasza do udziału w „I Łódzkim Festiwalu Mleka” organizowanym przez Stowarzyszenie Innowatorów Wsi. Wydarzenie odbędzie się 10 lipca 2022 roku na terenach przyległych do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, położonego przy drodze krajowej 92 w powiecie łowickim. Wydarzenie jest realizowane pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz JM Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

„Łódzki Festiwal Mleka” to nowe wydarzenie, którego głównym celem jest promocja mleka i produktów mlecznych. W programie zaplanowano m.in. prezentacje kulinarne realizowane we współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich, stoiska wystawiennicze mleczarni z województwa łódzkiego, wesołe miasteczko i dmuchany plac zabaw dla dzieci, a także atrakcyjny program muzyczny. Na scenie ŁFM wystąpi Dawid Kwiatkowski, Krzysztof Cugowski oraz zespół disco polo Defis 🧨🎆

Festiwal ma być również przestrzenią do wymiany wiedzy, doświadczeń dla hodowców, producentów, przetwórców z branży mleczarskiej i dla tej rzeszy Uczestników przygotowano prezentacje maszyn i urządzeń, nowinek technologicznych, innowacyjnych rozwiązań, szkolenia, panele oraz rozmowy z ekspertami.

Więcej informacji na: https://festiwalmleka.pl/