Aktualności

Złota Innowacja FMCG 2021

Tegoroczna nowość Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu z kolejnym złotem! Tym razem linia smakowych serków Mascarpone została oceniona przez Konsumentów w głosowaniu internetowym i doceniona tytułem „Złota Innowacja FMCG 2021” w kategorii Chwile z produktem.

Serek Mascarpone w czterech pysznych smakach tj. czekoladowym, malinowym, karmelowym oraz waniliowym z białą czekoladą pozwolą zrealizować śmiałe i nowoczesne pomysły kulinarne. Znajdą zastosowanie do ciast, deserów, gofrów, lodów naleśników, a także na kanapki.  Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ przyznane zostało przez Konsumentów. Podkreśla, że obrana przez nas strategia biznesowa i kierunek rozwoju jest właściwy. W tle nagrody stoją codzienne wysiłki i starania wszystkich Pracowników OSM Łowicz oraz potwierdzenie, że wciąż jesteśmy na fali. – komentuje Anna Siuda, Kierownik Marketingu OSM Łowicz.

O innowacyjności produktu decyduje jego unikatowa, nietypowa cecha wyróżniająca go na tle dostępnych w danej kategorii. Innowacyjność świadczy o tym, że firma bacznie obserwuje rynek, odpowiada na jego potrzeby, spełnia je, a także będąc o jeden krok przed potrzebą, po prostu ją tworzy.