Aktualności

Spotkajmy się w najbliższy weekend w Kutnie, Skierniewicach, Łowiczu i Warszawie. Dowiedz się więcej!😉

Masz chęć spotkać się z OSM Łowicz i skosztować łowickich specjałów? Nic trudnego. Zapraszamy w najbliższy weekend do Kutna, Skierniewic, Warszawy i Łowicza. Nasza ekipa będzie obecna w tych miastach z okazji następujących wydarzeń:

📍 48. Ogólnopolska Wystawa Róż – Święto Róży Kutno odbędzie się w dn. 09 – 11.09.2022 r. i z tej okazji zapraszamy na stoisko OSM Łowicz (domek wystawienniczy nr 37, zlokalizowany wzdłuż ul. Królewskiej). Poznają nas Państwo po charakterystycznym granatowym kolorze.  Zapraszamy do degustacji naszych nowości m.in. Maślanek smakowych, Jogurtów z błonnikiem, czy Mascarpone smakowego. Na miejscu istnieje także możliwość zakupienia produktów z szerokiej, łowickiej oferty.

📍 45. Święto Kwiatów, Owoców i Warzyww Skierniewicach w dn. 09-11.09.2022 r. – specjalnie dla Państwa wydłużamy godziny pracy naszego sklepu firmowego zlokalizowanego przy ul. Rynek 18 w piątek i sobotę do godz. 19:00. Nasza Maskotka Mleka doprowadzi Państwa do naszej lokalizacji, w której bogactwo półek z łowickimi smakowitościami będą zachęcały do zakupu 🙂 Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców i przybyłych gości dużo atrakcji, wydarzeń, pokazów oraz koncertów.

📍 Księżackie Jadło w Łowiczu odbędzie się w niedzielę 11.09.2022 r., w trakcie którego jak co roku OSM Łowicz pojawi się ze stoiskiem wystawienniczym, zachęcając Mieszkańców do skosztowania produktów oraz umożliwiając ich zakup. Będzie kolorowo, smacznie i łowicko 🙂

📍 Dożynki Prezydenckie w Warszawie 11.09.2022 r. w tym roku odbędą się w Rezydencji Prezydenta RP Belweder i tam również nas nie zabraknie. Wraz z Prezydentem Andrzejem Dudą oraz innymi Wystawcami będziemy dziękować polskim rolnikom za trud pracy włożony podczas ostatnich żniw, podziękujemy za tegoroczne zbiory i poprosimy o pomyślność przyszłorocznych plonów.

Spotkajmy się.

OSM Łowicz 👌