Aktualności

Piknik Poznaj Dobrą Żywność

W dniu 11 maja, na służewieckim Torze Wyścigów Konnych pojawiły się tłumy warszawiaków ceniących polską żywność. Piknik „Poznaj Dobrą Żywność” jest corocznym wydarzeniem promującym polską żywność organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Na pikniku swoje produkty prezentowało ponad 100 firm. Byli to producenci, których wyroby otrzymały znak „Poznaj Dobrą Żywność”, a także wytwórcy produktów z oznaczeniami geograficznymi, regionalnymi i tradycyjnymi oraz ekologicznymi.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Można było spróbować i zakupić wiele produktów Łowickiej Mleczarni takie jak: mleka łowickie o różnej pojemności i zawartości tłuszczu, jogurty pitne, produkty bez laktozy, serki, twarogi. Również jednym z najbardziej rozchwytywanych produktów było świeże masło, takie „jak dawniej”, które dostępne jest w sprzedaży tylko w naszych sklepach firmowych z certyfikatem „ Jakość Tradycja” i nasza nowość w kategorii serów – Ser Księżak.

Na naszym stoisku gościliśmy Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi -Jana Krzysztofa Ardanowskiego oraz zastępcy Dyrektora Generalnego KOWR: Małgorzatę Gośniowską-Kola, Jana Białkowskiego i Wojciecha Kędzia, którzy chętnie degustowali i doceniali jakość łowickich produktów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili i spróbowali naszych produktów.