Aktualności

OSM Łowicz z nagrodami na Ogólnopolskim Święcie Sera 2025

W dniach 13–14 września mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – X edycji Ogólnopolskiego Święta Sera – Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa. Jubileuszowa odsłona imprezy, organizowana przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, odbyła się w malowniczym Kortowie w Olsztynie.

Na uczestników czekały liczne atrakcje, degustacje i pokazy, a także okazja do rozmów z ekspertami branży mleczarskiej oraz zgłębiania tajników serowarstwa. Serowa uczta nie miała końca!

Z ogromną dumą informujemy, że OSM Łowicz została wyróżniona aż kilkoma prestiżowymi nagrodami, które w imieniu firmy odebrała Joanna Kołodziejska – Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości:

🏆 Puchar Prezesa Krajowego Stowarzyszenia Mleczarzy – za szeroką ofertę wysokiej jakości serów dojrzewających i twarogów
👑 Król Serowy – dla sera sałatkowo-kanapkowego Fellada oraz Fellady z ziołami
🌟 Hit Twarogowy – za serki śmietankowe: z papryką czereśniową, o smaku tzatziki, bruschetta, ze szczypiorkiem oraz naturalny

Nasze stoisko firmowe cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – odwiedzający mogli spróbować wielu gatunków serów i twarogów, prezentowanych na bogato zastawionych stołach.

Dziękujemy wszystkim gościom za obecność i pozytywny odbiór naszych produktów.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Organizatorów za doskonałą organizację tego wyjątkowego wydarzenia – wielkie brawa! 👏👏👏