Aktualności

OSM Łowicz konsekwentnie buduje pozycję eksportera

Chcielibyśmy poinformować, że decyzją Kapituły Konkursu „Ekspansywny Eksporter” Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu otrzymała wyróżnienie za konsekwentne budowanie pozycji eksportera. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorstw, których działania w zakresie eksportu, przynoszą efekty w postaci rozwoju branży i mogą być przykładem dobrych praktyk w zakresie prowadzenia i strategii ekspansji zagranicznej.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 26.10.2022 r. Nagrodę z rąk Mieczysława Twaróg Prezesa Zarządu, Przewodniczącego Rady Głównej Stowarzyszenia Eksporterów Polskich oraz Marka Marzec właściciela Grupy Ewa-Bis Sp. z o.o. i IFS Business Development Consultant CEE, przewodniczącego SITSpoż w imieniu OSM Łowicz odebrał Szymon Makoś Kierownik Eksportu .

OSM Łowicz eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów świata, zarówno do krajów europejskich, afrykańskich, jak i na rynek azjatycki w szczególności do Chin i Korei Południowej. Udział sprzedaży eksportowej stanowi ponad 30% w przychodach łowickiej mleczarni. Ciągle nawiązujemy nowe kontakty handlowe i otwieramy się na nowe perspektywiczne rynki, które dają szansę lepszego spieniężenia naszych produktów, rozwijamy również eksportowany asortyment. – komentuje Prezes Zarządu Iwona Grzybowska.