Aktualności

Lider Sprzedaży i aż 4 wyróżnienia dla łowickich produktów ZŁOTY PARAGON – NAGRODA KUPCÓW POLSKICH

Oficjalne ogłoszenie 12. edycji konkursu Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich odbyło się 26 maja podczas Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu w Teatrze Kamienica. Podobnie jak w poprzednich edycjach, laureatów konkursu wyłoniono dzięki czytelnikom Ogólnopolskiego Miesięcznika Hurt & Detal, którzy oddawali głosy na liderów sprzedaży – najlepiej sprzedające się w ich placówkach produkty. Nad przebiegiem konkursu czuwał instytut KANTAR POLSKA, który przeprowadził liczenie głosów i przygotował niezależny raport z wynikami. Do konkursu zgłoszonych zostało blisko 400 produktów w 64 kategoriach. W każdej z kategorii nagrodzeni zostali liderzy, którym przyznano Certyfikat Złoty Paragon 2022 Lider Sprzedaży, dwa kolejne miejsca w każdej z grup otrzymały Wyróżnienia.

OSM Łowicz otrzymał 💥 ZŁOTY PARAGON 2022 LIDER SPRZEDAŻY za Mascarpone waniliowe z białą czekoladą 250 g 💥 w kategorii Bakalie i produkty do pieczenia ciast oraz aż 4 WYROŻNIENIA dla:

👉 Ser Gouda 130 g w kategorii Sery żółte twarde,

👉 Masło łowickie ekstra 200 g w kategorii Masła,

👉 Mleko UHT 3,2% 1L bez laktozy w kategorii Mleko,

👉 Serek homogenizowany waniliowy z laską wanilii bez laktozy 150 g w kategorii Jogurty i desery mleczne.

Nagrody odebrał marketingowo-sprzedażowy team – Anna Siuda Kierownik marketingu OSM Łowicz oraz Robert Liński National Key Account Manager.

Gratulujemy wszystkim Zwycięzcom, a Organizatorom dziękujemy za profesjonalną organizację wydarzenia i sympatyczną atmosferę.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: WYNIKI PREBISCYTU ZŁOTY PARAGON – NAGRODA KUPCÓW POLSKICH