Aktualności

KAMPANIA MLEKA ŁOWICKIEGO W NOWEJ ODSŁONIE

ZOBACZ FILM

„Niezwykłe mleko. Twoje łowickie” to hasło ogólnopolskiej kampanii mleka łowickiego w nowej odsłonie, którą od czerwca bieżącego roku rozpoczęła nasza łowicka Spółdzielnia.
Spot reklamowy, nakręcony w stylu Wesa Andersona, wprowadza widza w nieco przekolorowany, trochę bajkowy świat trzech bohaterek, które podczas codziennych zdarzeń napotykają niezwykłe sytuacje i potrafią dostrzec ich piękno. Czasem jest to zaskakująca niespodzianka, czasem pozytywne skojarzenie i wspomnienie, a czasem umiejętność dostrzegania piękna w ulotnych chwilach. Wszystkie te sytuacje łączy obecność łowickiego motywu pasków – dokładnie takiego jak na łowickim mleku. Codzienność nabiera barw dzięki niezwykłemu mleku… dzięki łowickim produktom, których zbliżony layout opakowań z łowickimi paskami łączy obecnie całe nasze portfolio.

Kampania w różnych odsłonach potrwa do końca roku. Spot reklamowy będzie można zobaczyć w różnych stacjach telewizyjnych, na kanałach YouTube oraz innych portalach internetowych. W ramach kampanii nie zabraknie także lokowania produktu w popularnych programach kulinarnych, czy telewizji śniadaniowej.

Mleko łowickie w nowym ergonomicznym opakowaniu to obecnie jedyny na polskim rynku produkt, w którym zastosowano innowacyjną szeroką nakrętkę wyposażoną w wygodne „skrzydełka”. Takie rozwiązanie pozwala na otwieranie i zamykanie opakowania jednym prostym ruchem, bez potrzeby usuwania dodatkowych zawleczek. Nowa nakrętka umożliwia wygodne nalewanie mleka oraz eliminuje chlapanie.