NAGRODY I WYRÓŻNIENIA ZDOBYTE W 2018 ROKU

1.  Trzy złote medale na XVII KRAJOWEJ OCENIE MASŁA I MLECZNYCH PRODUKTÓW WYSOKOTŁUSZCZOWYCH

Trzy złote medale – to dla naszej firmy bilans tegorocznej Krajowej Oceny Masła i Mlecznych Produktów Wysokotłuszczowych, która odbyła się podczas XI Euroforum Polskiego Mleczarstwa w Rzeszowie w dniach 17-20.04.2018r.

Komisja Superarbitrów nagrodziła naszą łowicką Spółdzielnię za produkty:

Masło łowickie ekstra 200g w Grupie I. Masło ( 82% tł.) w kategorii:  masło ze słodkiej śmietanki

Felladę 45% 200g w kubeczku produkowaną metodą BAF w Grupie VIII. Sery i serki twarogowe i tym podobne produkty (kremowe, powyżej 30% tł. w s.m.

Ser Gouda 48% w plastrach 150g w Grupa IX. Sery dojrzewające ( min. 48 %  tł. w s. m.)

2.  Mleko łowickie UHT Hermesem 2018 "Poradnika Handlowca"

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza firma za Mleko Łowickie UHT orzymała prestiżową statuetkę Hermesa 25-lecia Poradnika Handlowca w ramach ogólnopolskiego głosowania detalistów. 

Uroczystość wręczenia statuetek Hermesa odbyła się w dniu 10 maja 2018 roku na Gali zorganizowanej przez Wydawcę Poradnika Handlowca w Auli Artis w Poznaniu. W imieniu handlu tradycyjnego uhonorowano najbardziej cenione marki branży FMCG, które od lat są obecne w polskich sklepach. Nagrodzonych wybrali w głosowaniu internetowym przedstawiciele handlu niezależnego. Po raz pierwszy w 25-letniej historii „Poradnika Handlowca” statuetki Hermesów wręczono również producentom.

3.  PRZEBÓJ FMCG 2018 - Masło Łowickie

Masło łowickie 200g zdobyło zaszczytny tytuł „Przebój FMCG 2018” w konkursie organizowanym przez Magazyn „Życie handlowe”.  Produkty zgłaszane do plebiscytu oceniane były w dwóch etapach. Pierwszy etap – ekspercki – w którym jury oceniało opakowanie produktu, adekwatność ceny do jakości, innowacyjność produktu, wsparcie sprzedaży i dostępność produktu, oraz drugi etap, w którym detaliści głosowali na wybrane produkty poprzez wypełnienie internetowej ankiety. Dla naszej firmy to bardzo ważne wyróżnienie, potwierdzające zaufanie jakim darzą nas konsumenci.

4.  HIT HANDLU 2018 - dla Łowickiej śmietanki o zawartości tłuszczu 36%

Plebiscyt Hit Handlu jest realizowany nieprzerwanie od 17 lat przez wydawcę miesięcznika Handel. W konkursie detaliści - czytelnicy "Handlu" w sondzie telefonicznej wskazują najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty. Sondę dotyczącą sprzedaży w okresie od początku kwietnia 2017 do końca marca 2018 roku, przeprowadzono na próbie losowo wybranych 1000 detalistów z całej Polski w kwietniu 2018 roku.

Łowicka śmietanka 36% to sprawdzony, wysokiej jakości  produkt, od lat chętnie wybierany przez konsumentów. Doskonale ubija się i zachowuje niezmienioną konsystencję. Świetna do deserów, ciast, owoców. Można również stosować ją do zup i sosów.

Dziękujemy za okazane zaufanie.