NAGRODY I WYRÓŻNIENIA ZDOBYTE W 2014 ROKU

Nagroda Rynku Spożywczego za rok 2014.

Podczas gali wieńczącej pierwszy dzień VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu zostały wręczone Nagrody Rynku Spożywczego 2014. Celem wyróżnień redakcji Rynku Spożywczego oraz portali dlahandlu.pl oraz portalspozywczy.pl jest wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym (wszystkie nagrody są równoważne). W tym roku przyznane zostały w trzech kategoriach: Wydarzenie Rynku Spożywczego, Lider Rynku Spożywczego i Innowator Rynku Spożywczego. Wszystkie nagrody są równoważne.

W kategorii Lider Rynku Spożywczego 2014 Okregowa Spółdzielnia w Łowiczu otrzymała nagrodę za umocnienie swojej pozycji na rynku:

„Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Łowicza jest trzecią co do wielkości przychodu i przetworzonego mleka polską firmą mleczarską. Charakterystyczne logo z łowickim motywem rozpoznaje większość klientów w Polsce. Systematycznie wprowadza innowacyjne produkty na rynek krajowy, a ponadto mocno rozwija eksport. Jej produkty można spotkać w sklepach na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, a nawet Mongolii. Zdolności skupowe i przerobowe OSM w Łowiczu to ponad 1,3 mln litrów mleka na dobę.”

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Przemysłu Spożywczego POLAGRA FOOD 2014 nasze stoisko zostało wyróżnione złotym medalem MPT - Acanthus Aureus!

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż nasze stoisko Podczas tegorocznych targów odwiedził Prezydent Bronisław Komorowski.

Zdjęcie pochodzi z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP