26.10.2018

Targi Sial Paryż 2018

Sial Paryż to jedna z największych międzynarodowych  imprez targowo-wystawienniczych branży rolno-spożywczej na świecie. Targi odbywają się co 2 lata. W tym roku odbyły się w dniach 21 -25 października. Zgromadziły rekordową ilość 7200 wystawców z 199 krajów i przyciągnęły ponad 160 tysięcy zwiedzających.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu  po raz  kolejny uczestniczyła  w tych targach w hali Nr 7 pod numerem  A  245.

Na stoisku firmowym prezentowaliśmy szeroki  wachlarz łowickich produktów. Dużym zainteresowaniem cieszyły  się  produkty w nowej szacie graficznej pod spójną marką „łowickie” - z motywem  kolorowego  „pasiaka” - nawiązującego do bogatej tradycji folkloru regionu łowickiego. W nowej odsłonie prezentowaliśmy: mleko łowickie UHT, śmietanki, śmietany, sery w plastrach, twarogi, masło, napoje fermentowane. Nie zabrakło też produktów proszkowych , które są w naszej ofercie od bardzo dawna, czyli: serwatki, maślanki, mleka pełnego i odtłuszczonego, które sprzedajemy nie tylko na rynek krajowy, ale  w dużej mierze  na rynki zagraniczne ( Europy, Azji, Afryki).

Również element „łowickiego pasiaka” był  wkomponowany i bardzo zauważalny w zabudowie samego  stoiska, co przyciągało uwagę odwiedzających w tym

partnerów  biznesowych , z którymi już współpracujemy oraz nowych potencjalnych klientów.