25.09.2015

Polagra Food 2015

Mleko UHT 1,5% bez laktozy marki Łowicz Milkissima otrzymało Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food. Złoty Medal MTP to jeden z najbardziej prestiżowych i cenionych konkursów na polskim rynku, o najdłuższej, bo ponad trzydziestoletniej tradycji.

Nasza Spółdzielnia otrzymała również statuetkę Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej. W taki sam sposób firma została też doceniona w ubiegłym roku.

Pierwszego dnia trwania targów nasze stoisko odwiedził między innymi Minister Rolnictwa Marek Sawicki, z którym zwiedzali targi przedstawiciele różnych państw (m.in. Wiceminister Rolnictwa Chin) oraz organizacji działających w branży spożywczej. Następnego dnia stoisko odwiedził Wicepremier Janusz Piechociński.

Wszyscy goście odwiedzający stoisko byli częstowani nie tylko wyrobami mlecznymi, ale też na przykład ciastem drożdżowym upieczonym na mleku Milkissima bez laktozy.

Podczas trwających targów produkty z Łowicza promowały nie tylko łowiczanki w firmowych strojach i pracownicy spółdzielni, ale również nasz złoty medalista olimpijski Zbigniew Bródka, dla którego nasza firma jest sponsorem indywidualnym. Panczenista wystąpił w charakterystycznym stroju, w któym startuje na torze łyżwiarskim. Nie brakowało chętnych by z nim zrobić sobie zdjęcie - oczywiście na tle stoiska z produktami z łowickiej mleczarni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.