17.02.2015

FINAŁ PROMOCJI MLEKA ŁOWICKIEGO

11 lutego grupa szczęśliwych zdobywców nagrody głównej, w promocji konsumenckiej MLEKA ŁOWICKIEGO prowadzonej pod hasłem KUPUJ I WYGRYWAJ Z BRÓDKĄ wyruszyła na Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach w holenderskim Heerenveen. Wspólnie kibicowaliśmy polskim łyżwiarzom, w tym mistrzowi olimpijskiemu – Zbyszkowi Bródce, którego sponsorem indywidualnym jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu.

Pierwszego  dnia  zwiedziliśmy piękny Amsterdam, miasto tysiąca kanałów zwane Wenecją północy. Poznaliśmy również Amsterdam nocą. Spacer w dzielnicy Czerwonych Latarni to jedna większych atrakcji tego miasta. Następnego dnia rano zwiedziliśmy Rijksmuseum z bogatymi  zbiorami malarstwa holenderskiego.

13 lutego silna grupa prawie 100 osób kibicowała  polskiej reprezentacji  w biegu indywidualnym mężczyzn na 1500 metrów oraz w biegu drużynowym.

Po raz pierwszy na trybunach poza Holendrami  byli  Polacy.

Polską grupę w barwach narodowych i pod sztandarami OSM Łowicz było widać i słychać.

Następnego dnia kibicowaliśmy w biegu na 1000 m Zbyszkowi Bródce oraz drużynie kobiet.

Podczas uroczystej  kolacji z udziałem Mistrza Olimpijskiego z Soczi były podziękowania, wspomnienia i nie kończąca się kolejka po autografy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólny udany wyjazd .