29.06.2012

Festyn Mleczarski 2012

24 czerwca na Starym Rynku w Łowiczu odbył się w ramach Dni Łowicza Festyn Mleczarski. Bogaty i atrakcyjny program imprezy zgromadził tłumy chętnych do zabawy. Na naszym firmowym stoisku można było spróbować naszych produktów, lodów, a wszystkie pyszności serwowały nasze hostessy.

Na Starówce czekało wiele atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się skoki na bungee. Na 132 osoby, które wjechały na górę skoczyło 126.

Dla młodszych przygotowane były Małpi Gaj, Basen z piłkami, Zjeżdzalnia dmuchana, Mega Piłkarzyki, Byk Rodeo i Dojna Krowa.

W konkursie na dojenie krowy zwycięzca osiągnął wynik 6,8 L.

W konkursie drużyn Mega Piłkarzyków udział wzięło 6 drużyn oznaczonych flagami: Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Francji, Polski i Angli. W finałowym pojedynku zmierzyły się Anglia i Portugalia. Zwyciężyła Anglia 7:4. A oto uczestnicy Turnieju i wręczający im nagrody Prezes Jan Dąbrowski i Burmistrz Krzysztof Kaliński.

Na scenie można było zdobyć nagrody także w innych konkursach, jak konkurs Wiedzy o Mleczarni, czy Rozpoznawanie smaków. Nikt nie schodził ze sceny z pustymi rękami.

Koncerty gwiazd - Gienka Loski i Maryli Rodowicz - wywołały wiele emocji i uśmiechów na twarzach mieszkańców Łowicza.

Roztańczone Łowiczanki :)

Zasłuchani goście.

Wywiad z Prezesem Janem Dąbrowskim i Burmistrzem Krzysztofem Kalińskim.

Chwila dla fotografów...

Dziękujemy, że byli Państwo z nami!